znak
hestia
Karol Modzelewski, laureat Nagrody im. ks. Józefa Tischnera
2015
Antoni Kroh - laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera
Jan Młynarczyk - laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera
Wręczenie Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera 2015
Jacek Filek - laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera
2014
Ks. Jacek Ponikowski laureat Nagrody im. ks. Józefa Tischnera
Karol Modzelewski, laureat Nagrody im. ks. Józefa Tischnera
Biskup Grzegorz Ryś o ks. Janie Kraciku, laureacie Nagrody im. ks. Józefa Tischnera
2013
Paweł Śpiewak - laureat Nagrody im. księdza Józefa Tischnera
Michał Łuczewski - laureat Nagrody im. księdza Józefa Tischnera
Stowarzyszenie na Rzecz Niepełnosprawnych SPES - laureat Nagrody im. księdza Józefa Tischnera
2012
Siostra Małgorzata Chmielewska - Nagroda Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera
Jerzy Szacki - Nagroda Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera
Karolina Wigura, laureatka Nagrody im. ks. Józefa Tischnera
12. Dni Tischnerowskie
2011
Nagroda Znaku i Hestii imienia księdza Józefa Tischnera 2011
Dariusz Kosiński - Laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera w 2011
Piotr Sikora - Laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera w 2011
Uniwersytet Dzieci - laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera w 2011 r.
Spotkanie z laureatami Nagrody Znaku i Hestii imienia księdza Józefa Tischnera
2010
Laureaci nagrody ks. J. Tischnera 2010
Dyskusja z udziałem nagrodzonych cz. 5
Dyskusja z udziałem nagrodzonych cz. 4
Dyskusja z udziałem nagrodzonych cz. 3
Dyskusja z udziałem nagrodzonych cz. 2
Dyskusja z udziałem nagrodzonych cz. 1
Nagroda Znaku i Hestii im. Księdza Tischnera - 2010
Henryka Krzywonos-Strycharska - laureatka Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera w 2010 roku
Tomasz Rakowski - laureat Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera w 2010 roku
Ks. Michał Heller - laureat Nagrody Znaku i Hestii im. Ks. Tischnera - 2010 r.
2009
Nagroda Tischnera 2009
Ceremonia wręczenia Nagród Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera
Laureaci w opowieściach - siostra Barbara Chyrowicz
Laureaci w opowieściach - Andrzej Smolar
Laureaci w opowieściach - Państwo Liszczowie
2008
Laureaci w opowieściach - ks. Robert Woźniak
Laureaci w opowieściach - Krystyna Kurczab-Redlich
Laureaci w opowieściach - Siostra Anna Bałchan